Mokėjimo planai

Pasirinkite sau tinkamiausią mokėjimo planą ir savo tikslą pasiekite jums patogiausiu keliu.
Mokėjimų planų aprašymas:
 • 1

  Minimalus planas suteikia lankstumo, nes minimalus sutarties terminas yra 1 metai, o būsto kaina fiksuojama 5 metams. Minimalus avansas 2,5proc.

 • 2

  Fiksuotas – aktualus norintiems mokėti mažesnes įmokas ir nuomą kas mėnesį. Būstą išsipirkti galėsite tik po 5 metų už tą kainą, kurią mokėjo NUMAI. Minimalus avansas 2,5 proc.

 • 3

  Indeksuotas – aktualus norintiems mokėti mažiausią nuomą kas mėnesį. Būsto kaina kas metus pakeliama 2,5 proc. Po 1 metų nuo nuomos pradžios, būstą galėsite įsigyti, jums patogiu metu. Minimalus avansas 2.5 proc.

 • 4

  15 proc – aktualus turintiems visą pradinį įnašą ir/arba keičiantiems vieną būstą į kitą; sumokėjusiems avansą ir/arba šiuo metu negaunantiems paskolos; norintiems būstą subnuomoti. Siūloma mažiausia įmoka, nes mokama tik nuomos dalis. Po 1 metų nuo nuomos pradžios, būstą galėsite įsigyti bet kada, jums patogiu metu už tą kainą, kurią mokėjo NUMAI.

Įvertinkite savo norus!

Nurodykite būsto kainą, įrengimo kainą bei planuojamo įnešti avanso dydį. Pagal tai pateiksime rekomenduojamus mokėjimo planus. Norėdami gauti detalią konsultaciją - pildykite užklausą, ir mūsų atstovai su jumis susisieks!
Skaičiuoklėje pateikiami rezultatai yra preliminarūs ir tai nėra oficialus mūsų pasiūlymas. Norėdami gauti asmeninį pasiūlymą užpildykite užklausą.