Nuomokis ir pirk - kaip tai veikia?

 • Išsirinkite bet kurį kokybišką būstą Vilniuje arba Kaune
 • Įsikurkite ir dalimis mokėkite pradinį įnašą
 • Tapkite savo namų savininkais, kai būsite pasirengę

Skaičiuoklėje pateikta informacija yra preliminari ir neįpareigoja NUMAI jums suteikti paslaugos nurodytomis sąlygomis.

Kaip tai veikia?

5 žingsniai iki buvimo namų savininku

Užpildykite užklausą, arba susisiekite su mumis telefonu, el. paštu ar tiesioginiu pokalbiu mūsų tinklapyje. Mes su jumis susisieksime, detaliai aptarsime jūsų situaciją ir rasime geriausią sprendimą.

Pildyti užklausą

Išsirinkite butą, namą arba kotedžą Vilniuje arba Kaune. Rinktis galite iš visų rinkoje siūlomų variantų, kurie atitinka mūsų kriterijus.

Kriterijai būstui

Atliekame profesionalų jūsų pasirinkto būsto įvertinimą. Taip pat prašome jūsų užpildyti kliento anketą, kurioje pateikiate informaciją apie save, savo pajamas bei įsipareigojimus.

Pasirašome sutartis, nuperkame jūsų pasirinktą būstą ir jūs jame apsigyvenate! Kas mėnesį mokate nuomą ir kaupiate pradiniam įnašui.

Skaičiuoklė

Praėjus minimaliam sutarties laikotarpiui, kai esate pasirengę nusiperkate savo namus iš NUMAI už iš anksto sutartą kainą ir tampate oficialiais savo namų savininkais!

Kriterijai būstui

Rinktis galite iš visų parduodamų būstų, kurie atitinka šiuos kriterijus

Butai

 • Esantys Vilniaus m. arba Kauno m.
 • Statybos metai - nesvarbu
 • Kaina nuo €50 000
 • Atstumas iki vietinės infrastruktūros (mokyklos, parduotuvės, stotelės) < 2 km
 • Atstumas nuo triukšmo taršos objektų > 1 km (miesto centre negalioja)
 • Patalpų paskirtis - tik gyvenamoji
 • Būstas privalo turėti atskirą unikalų numerį ir adresą

Namai ir kotedžai

 • Esantys Vilniaus m. ir raj. arba Kauno m ir raj.
 • Statybos metai - nuo 2000 m. Jei namas karkasinis - nuo 2015 m.
 • Miesto centre - statybos metai nesvarbu
 • Kaina nuo €120 000
 • Atstumas iki vietinės infrastruktūros (mokyklos, parduotuvės, stotelės) < 2 km
 • Atstumas nuo triukšmo taršos objektų > 1 km (miesto centre negalioja)
 • Kietu kuru šildomų būstų nesvarstome
 • Patalpų paskirtis - tik gyvenamoji
 • Būstas privalo turėti atskirą unikalų numerį ir adresą

Esminės paslaugos sąlygos

Susipažinkite su esminėmis sąlygomis, kurias turite įvertinti prieš pradėdami naudotis Nuomokis ir pirk paslauga. Mielai atsakysime į visus kylančius klausimus dėl NUMAI bendrųjų sąlygų. Sužinoti daugiau

D.U.K.

Liko neatsakytų klausimų? Gal atsakymą rasite tarp dažniausiai užduodamų klausimų.

NUMAI svetainėje esančioje skaičiuoklėje galite pasiskačiuoti preliminarų mėnesio įmokų dydį bei sužinoti už kokią preliminariai kainą galite rinktis būstą.

Galite rinktis iš visų nekilnojamojo turto rinkoje esančių butų ir individualių namų bei kotedžų, kurie atitinka mūsų reikalavimus.

Taikome bendrą reikalavimą visiems būstams – jų kaina turi būti ne mažesnė nei 50 000 eurų ir ne didesnė nei 700 000 eurų. Brangesnius objektus svarstome individualiai.

Būsto ieškoti galite visuose skelbimų portaluose bei naujai vystomų projektų puslapiuose. Rinktis galite iš visų parduodamų būstų, kurie atitinka mūsų kriterijus. 

Taip, galite pasirinkti būstą su daline apdaila. NUMAI partneriai organizuos ir atliks įrengimą pagal jūsų norus. Įrengimui išleista suma, bus pridedama prie būsto pirkimo kainos, o nuomos ir kaupimo mokėjimai proporcingai perskaičiuojami.  

Su NUMAI maksimali suma, kurią galite sukaupti yra 15% nuo būsto kainos. Klientui sukaupus šią sumą, kaupimo mokėjimai yra sustabdomi ir toliau mokama tik nuoma.

Ne. Avansas ir kas mėnesiniai kaupimo mokėjimai turi būti mokami iš nuosavų klientų lėšų. Šiems mokėjimams klientai skolintis pinigų negali.

Prieš naudojantis NUMAI Nuomokis ir pirk paslauga, būtinai įsivertinkite su tuo susijusias rizikas.

1. Sudarydami Nuomokis ir pirk sutartį jūs prisiimate įsipareigojimus, kurių nevykdant:

– NUMAI gali jums taikyti delspinigius bei skolos administravimo mokestį už įsipareigojimų nevykdymą laiku;

– atsisakyti toliau tęsti įrengimo darbus;

– nutraukti nuomos bei preliminariąją pirkimo-pardavimo sutartį, jei pažeidimai yra esminiai.

 

2. Dalis nuomos mokesčio yra susieta su EURIBOR palūkanų baze. Dėl šios priežasties jūsų nuomos mokestis gali didėti. Todėl prieš pasirašydami sutartį privalote įsivertinti ar sugebėsite vykdyti savo įsipareigojimus pakilus EURIBOR.

 

3. Būsto kainos gali koreguotis ir išsipirkimo metu jūsų būsto vertė gali būti žemesnė nei preliminariojoje pirkimo-pardavimo sutartyje sutarta būsto kaina. NUMAI nėra atsakingi už būsto kainos pokyčius, ir šią riziką prisiimate jūs.

 

4. NUMAI neužtikrina, kad ateityje gausite paskolą būstui įsigyti. Prieš pasirašydami sutartį turite atsakingai įvertinti savo galimybes įsigyti būstą ateityje.

Mes norime, kad jūs gyventumėte tikrai kokybiškuose namuose ir turėtumėte likvidų turtą. Todėl įvardinome reikalavimus, kurie padės būtent tokį būstą ir pasirinkti.

Kiekvieną situaciją vertiname individualiai ir stengiamės surasti tinkamiausią sprendimą kiekvienam klientui.

Jeigu norėtumėte pradėti nuo šio žingsnio, užpildykite užklausą ir mūsų atstovas mielai pasidalins kliento anketa. Ją įvertinę galėsime, per 1 darbo dieną, atsakyti ar galime jums suteikti paslaugą.

Sudarant nuomos ir preliminarią pirkimo-pardavimo sutartis, imami vienkartiniai sutarties sudarymo, avanso ir nuomos depozito mokesčiai – jų dydžius galite pamatyti čia

Savo namus galėsite įsigyti įprastomis sąlygomis – iš sukauptų asmeninių lėšų arba gavę būsto kreditą iš banko. Būstą jums parduosime už iš anksto sutartą kainą. O kartu su NUMAI sukauptos lėšos bus užskaitytos, kaip pradinis įnašas.


Mažiausia nuomos trukmė, po kurios galėsite įsigyti būstą – 2 metai.

Taip, į namus galėsite įsikelti iškart po to, kai pasirašysite nuomos ir preliminarią pirkimo-pardavimo sutartis ir mes nupirksime jūsų pasirinktą būstą. Jei būstas neįrengtas – pasiūlysime savo partnerius, kurie padės įsirengti namus pagal jūsų poreikius ir norus. Tuomet į juos galėsite įsikelti vos pabaigus įrengimo darbus.

Ne, tai nėra būtina. Būsto pardavėjo informuoti apie „Nuomokis ir pirk“ įsigijimo būdą nereikia, nes NUMAI iš pardavėjo nekilnojamą turtą perka standartiniu būdu.