Įsikurkite savo namuose: nuomokitės ir pirkite

Kam laukti, kol sutaupysite pradiniam įnašui? Apsigyvenkite savo svajonių namuose iškart!

Dabar mokėkite nuomą ir dalimis kaupkite pradinį įnašą, o pasibaigus nuomos sutarčiai už tą pačią kainą, kurią už jį sumokėsime pardavėjui, įsigykite būstą iš mūsų.

Kaip veikia „Nuomokis ir pirk“ paslauga?

1
Kreipiatės į mus
Užpildote užklausą mūsų svetainėje arba susisiekiate su mumis telefonu, elektroniniu paštu ar tiesioginiu pokalbiu mūsų tinklalapyje.
2
Randate namus
Išsirenkate butą ar namą iš visų rinkoje parduodamų būstų, atitinkančių mūsų reikalavimus.
3
Įvertiname būstą
Atliekame profesionalų jūsų pasirinkto būsto vertės, statybos ir įrengimo kokybės, vystytojo patikimumo ir dokumentacijos įvertinimą.
4
Išnuomojame jį jums
Nuperkame būstą, o su jumis pasirašome nuomos ir preliminarią būsimo pirkimo-pardavimo sutartį. Jei būstas neįrengtas - padedame įrengti jį pagal jūsų norus ir suteikiame finansavimą jo įrengimui.
5
Nusiperkate jį iš mūsų
Apsigyvenate savo naujuose namuose: nuomojatės juos iš mūsų ir dalimis mokate mums pradinį įnašą. Po jūsų pasirinkto laiko nusprendę tapti būsto savininku, nusiperkate jį iš mūsų už tą pačią kainą, kurią mokėjome mes.

Paslaugos sąlygos

Nuomos terminas: nuo 1 iki 5 metų. Tačiau po 1 metų, savo namus galėsite išsipirkti ir nutraukti nuomos sutartį jums patogiu metu be jokių papildomų mokesčių.
Pasirašant sutartį taikomi vienkartiniai mokėjimai:
 • 1

  Sutarties sudarymo mokestis – juo padengiamos turto vertinimo, teisininkų ir kitų specialistų konsultacijų bei sutarties derinimo išlaidos.  Jis sudaro 0,7- 1 % nuo būsto pirkimo kainos.

 • 2

  Avansas – dalis pradinio įnašo, kuris toliau bus kaupiamas dalimis kas mėnesį. Ši suma sudaro 2,5 – 5 % būsto pirkimo kainos.

 • 3

  Nuomos depozitas – vieno mėnesio nuomos dydžio mokestis, kuris bus grąžintas nuomos sutarčiai pasibaigus.

Kiekvienu atveju sąlygos gali būti peržiūrimos, vertinant kliento finansinę situaciją ar būstą. Visos nuomos sąlygos aptariamos individualiai ir patvirtinamos Patalpų nuomos sutartyje ir Preliminarioje patalpų pirkimo - pardavimo sutartyje.

Kokius namus galime jums padėti įsigyti?

Vilniuje ir Kaune
Butus
Naujos ir senos statybos | Miesto ribose | Nuo 50 000 eur.
Individualius namus ir kotedžus
Statybų metai nuo 2000 m. | Mieste ir rajone | Nuo 100 000 eur.
Svarbu
Atstumas iki miesto centro – ne didesnis nei 20 kilometrų | Būsto kaina ne didesnė nei 700 000 eurų | Brangesnius objektus svarstome individualiai.
Bendrieji reikalavimai
1
Ne didesnis nei 2 km atstumas nuo būsto iki mokyklos, maisto prekių parduotuvės, viešojo transporto stotelės.
2
Ne mažesnis nei 1 kilometras iki magistralinio greitkelio, geležinkelio, oro uosto.
3
Būstas turi būti gyvenamosios paskirties. Kitų paskirčių būstus svarstome atskirai.
4
Būstas turi turėti atskirą unikalų numerį ir adresą.

Įvertinkite savo norus!

Nurodykite būsto kainą, įrengimo kainą bei planuojamo įnešti avanso dydį. Pagal tai pateiksime rekomenduojamus mokėjimo planus. Norėdami gauti detalią konsultaciją - pildykite užklausą, ir mūsų atstovai su jumis susisieks!
Skaičiuoklėje pateikiami rezultatai yra preliminarūs ir tai nėra oficialus mūsų pasiūlymas. Norėdami gauti asmeninį pasiūlymą užpildykite užklausą.

D.U.K.

 • Kokią dalį būsto kainos būtina turėti sudarant sutartį?

  Pasirašius nuomos ir preliminarią pirkimo-pardavimo sutartį turėsite sumokėti avanso mokestį, kuris sudaro 2,5 – 5 % būsto vertės. Likusią pradinio įnašo dalį kaupsite dalimis – mokėdami mėnesines įmokas.

   

   

 • Kokį būstą galiu įsigyti?

  Galite rinktis iš visų nekilnojamojo turto rinkoje esančių butų ir individualių namų bei kotedžų, kurie atitinka mūsų reikalavimus. Taikome bendrą reikalavimą visiems būstams – jų kaina turi būti ne mažesnė nei 50 000 eurų ir ne didesnė nei 700 000 eurų. Brangesnius objektus svarstome individualiai.

 • Kiek turėsiu sumokėti iš karto?
  Sudarant nuomos ir preliminarią pirkimo-pardavimo sutartis, imami vienkartiniai sutarties sudarymo, avanso ir nuomos depozito mokesčiai – jų dydžius galite pamatyti čia.
 • Ar į namus galėsiu įsikelti iškart?

  Taip, į namus galėsite įsikelti iškart po to, kai pasirašysite nuomos ir preliminarią pirkimo-pardavimo sutartis ir mes nupirksime jūsų norimą būstą. Jei būstas neįrengtas – pasiūlysime savo partnerius, kurie padės įsirengti namus pagal jūsų poreikius ir norus. Tuomet į juos galėsite įsikelti vos pabaigus įrengimo darbus.

 • Kaip galėsiu įsigyti būstą po nuomos sutarties pabaigos?
  Savo namus galėsite įsigyti įprastomis sąlygomis – iš sukauptų asmeninių lėšų arba gavę būsto kreditą iš banko. Būstą jums parduosime už tokią kainą, kokią už jį mokėjome ir mes. O kartu su NUMAI sukauptos lėšos bus užskaitytos, kaip pradinis įnašas.
  Mažiausia nuomos trukmė, po kurios galėsite įsigyti būstą – 1 metai.
 • Kur galima ieškoti norimo būsto?

  Būsto ieškoti galite visuose skelbimų portaluose bei naujai vystomų projektų puslapiuose. Sklityje Projektai, galite rasti NUMAI rekomenduojamus, pirminės rinkos projektus.

  Tačiau rinktis galite iš visų parduodamų būstų, kurie atitinka mūsų reikalavimus.

 • Ar būstas gali būti su daline apdaila?

  Taip, NUMAI padės su visais vidaus įrengimo darbais – juos atliks NUMAI samdomi patikimi rangovai, o būstą jums išnuomosime pilnai įrengtą.

 • Ar skelbime turi būti parašyta apie išperkamąją nuomą ar "Nuomokis ir pirk" paslaugą?

  Ne, tai nėra būtina. Būsto pardavėjo informuoti apie „Nuomokis ir pirk“ įsigijimo būdą nereikia, nes NUMAI iš pardavėjo nekilnojamą turtą perka standartiniu būdu.

 • Ar finansuojate interjero dizainerio paslaugas?

  Taip, NUMAI gali finansuoti ir interjero dizainerio paslaugas. Jei išsirinkote būstą tik su daline apdaila, interjero dizainerio paruošti techniniai planai yra privalomi.

 • Kaip žinoti, ar aš tinku būti NUMAI klientu?

  Kiekvieną situaciją vertiname individualiai ir stengiamės surasti tinkamiausią sprendimą kiekvienam klientui.

  Potencialiems klientams siunčiame paraišką, kurioje prašome pateikti informaciją apie save. Įvertinę paraišką, galėsime patvirtinti, ar galime suiteikti paslaugą.

 • Kodėl yra reikalavimai būstui?

  Mes norime, kad jūs gyventumėte tikrai kokybiškuose namuose ir turėtumėte likvidų turtą. Todėl įvardinome reikalavimus, kurie padės būtent tokį būstą ir pasirinkti.