Dažniausiai užduodami klausimai

 • Kokią dalį būsto kainos būtina turėti sudarant sutartį?

  Pasirašius nuomos ir preliminarią pirkimo-pardavimo sutartį turėsite sumokėti avanso mokestį, kuris sudaro nuo 2,5 % nuo būsto vertės. Likusią pradinio įnašo dalį kaupsite dalimis – mokėdami mėnesines įmokas.

   

 • Kokį būstą galiu įsigyti?

  Galite rinktis iš visų nekilnojamojo turto rinkoje esančių butų ir individualių namų bei kotedžų, kurie atitinka mūsų reikalavimus. Taikome bendrą reikalavimą visiems būstams – jų kaina turi būti ne mažesnė nei 50 000 eurų ir ne didesnė nei 700 000 eurų. Brangesnius objektus svarstome individualiai.

 • Kiek turėsiu sumokėti iš karto?

  Sudarant nuomos ir preliminarią pirkimo-pardavimo sutartis, imami vienkartiniai sutarties sudarymo, avanso ir nuomos depozito mokesčiai – jų dydžius galite pamatyti čia.

 • Ar į namus galėsiu įsikelti iškart?

  Taip, į namus galėsite įsikelti iškart po to, kai pasirašysite nuomos ir preliminarią pirkimo-pardavimo sutartis ir mes nupirksime jūsų norimą būstą. Jei būstas neįrengtas – pasiūlysime savo partnerius, kurie padės įsirengti namus pagal jūsų poreikius ir norus. Tuomet į juos galėsite įsikelti vos pabaigus įrengimo darbus.

 • Kaip galėsiu įsigyti būstą po nuomos sutarties pabaigos?

  Savo namus galėsite įsigyti įprastomis sąlygomis – iš sukauptų asmeninių lėšų arba gavę būsto kreditą iš banko. Būstą jums parduosime už tokią kainą, kokią už jį mokėjome ir mes. O kartu su NUMAI sukauptos lėšos bus užskaitytos, kaip pradinis įnašas.


  Mažiausia nuomos trukmė, po kurios galėsite įsigyti būstą – 1 metai.

 • Kur galima ieškoti norimo būsto?

  Būsto ieškoti galite visuose skelbimų portaluose bei naujai vystomų projektų puslapiuose. Sklityje Projektai, galite rasti NUMAI rekomenduojamus, pirminės rinkos projektus.

  Tačiau rinktis galite iš visų parduodamų būstų, kurie atitinka mūsų reikalavimus.

 • Ar būstas gali būti su daline apdaila?

  Taip, NUMAI padės su visais vidaus įrengimo darbais – juos atliks NUMAI samdomi patikimi rangovai, o būstą jums išnuomosime pilnai įrengtą.

 • Ar skelbime turi būti parašyta apie išperkamąją nuomą ar "Nuomokis ir pirk" paslaugą?

  Ne, tai nėra būtina. Būsto pardavėjo informuoti apie „Nuomokis ir pirk“ įsigijimo būdą nereikia, nes NUMAI iš pardavėjo nekilnojamą turtą perka standartiniu būdu.

 • Ar finansuojate interjero dizainerio paslaugas?

  Taip, NUMAI gali finansuoti ir interjero dizainerio paslaugas. Jei išsirinkote būstą tik su daline apdaila, interjero dizainerio paruošti techniniai planai yra privalomi.

 • Kaip žinoti, ar aš tinku būti NUMAI klientu?

  Kiekvieną situaciją vertiname individualiai ir stengiamės surasti tinkamiausią sprendimą kiekvienam klientui.

  Potencialiems klientams siunčiame paraišką, kurioje prašome pateikti informaciją apie save. Įvertinę paraišką, galėsime patvirtinti, ar galime suiteikti paslaugą.

 • Kodėl yra reikalavimai būstui?

  Mes norime, kad jūs gyventumėte tikrai kokybiškuose namuose ir turėtumėte likvidų turtą. Todėl įvardinome reikalavimus, kurie padės būtent tokį būstą ir pasirinkti.