Dažniausiai užduodami klausimai

 • Kiek kainuoja NUMAI paslauga?

  Užpildykite užklausą ir pateiksime jums asmeninį pasiūlymą, geriausiai atitinkantį jūsų poreikius!

 • Kokį būstą galiu įsigyti?

  Galite rinktis iš visų nekilnojamojo turto rinkoje esančių butų ir individualių namų bei kotedžų, kurie atitinka mūsų reikalavimus.

   

  Taikome bendrą reikalavimą visiems būstams – jų kaina turi būti ne mažesnė nei 50 000 eurų ir ne didesnė nei 700 000 eurų. Brangesnius objektus svarstome individualiai.

 • Kur galima ieškoti norimo būsto?

  Būsto ieškoti galite visuose skelbimų portaluose bei naujai vystomų projektų puslapiuose. Rinktis galite iš visų parduodamų būstų, kurie atitinka mūsų reikalavimus.

 • Ar būstas gali būti su daline apdaila?

  Taip, galite pasirinkti būstą su daline apdaila. NUMAI padės organizuos ir atliks įrengimą pagal jūsų norus. Įrengimui išleista suma, bus pridedama prie būsto pirkimo kainos, o nuomos ir kaupimo mokėjimai proporcingai perskaičiuojami. 

 • Kokią sumą būsto pirkimui galiu sukaupti su NUMAI?

  Su NUMAI maksimali suma, kurią galite sukaupti yra 15% nuo būsto kainos. Klientui sukaupus šią sumą, kaupimo mokėjimai yra sustabdomi ir toliau mokama tik nuoma.

 • Ar galiu mokėti avansą iš pasiskolintų lėšų?

  Ne. Avansas ir kas mėnesiniai kaupimo mokėjimai turi būti mokami iš nuosavų klientų lėšų. Šiems mokėjimams klientai skolintis pinigų negali.

 • Kokias rizikas turėčiau įsivertinti prieš naudojantis NUMAI paslaugomis?

  Prieš naudojantis NUMAI Nuomokis ir pirk paslauga, būtinai įsivertinkite su tuo susijusias rizikas.

  1. Sudarydami Nuomokis ir pirk sutartį jūs prisiimate įsipareigojimus, kurių nevykdant:

  – NUMAI gali jums taikyti delspinigius bei skolos administravimo mokestį už įsipareigojimų nevykdymą laiku;

  – atsisakyti toliau tęsti įrengimo darbus;

  – nutraukti nuomos bei preliminariąją pirkimo-pardavimo sutartį, jei pažeidimai yra esminiai.

   

  2. Dalis nuomos mokesčio yra susieta su EURIBOR palūkanų baze. Dėl šios priežasties jūsų nuomos mokestis gali didėti. Todėl prieš pasirašydami sutartį privalote įsivertinti ar sugebėsite vykdyti savo įsipareigojimus pakilus EURIBOR.

   

  3. Būsto kainos gali koreguotis ir išsipirkimo metu jūsų būsto vertė gali būti žemesnė nei preliminariojoje pirkimo-pardavimo sutartyje sutarta būsto kaina. NUMAI nėra atsakingi už būsto kainos pokyčius, ir šią riziką prisiimate jūs.

 • Kodėl yra reikalavimai būstui?

  Mes norime, kad jūs gyventumėte tikrai kokybiškuose namuose ir turėtumėte likvidų turtą. Todėl įvardinome reikalavimus, kurie padės būtent tokį būstą ir pasirinkti.

 • Kaip žinoti, ar aš tinku būti NUMAI klientu?

  Kiekvieną situaciją vertiname individualiai ir stengiamės surasti tinkamiausią sprendimą kiekvienam klientui.

  Jeigu norėtumėte pradėti nuo šio žingsnio, užpildykite užklausą ir mūsų atstovas mielai pasidalins kliento anketa. Ją įvertinę galėsime, per 1 darbo dieną, atsakyti ar galime jums suteikti paslaugą.

 • Kiek turėsiu sumokėti iš karto?

  Sudarant nuomos ir preliminarią pirkimo-pardavimo sutartis, imami vienkartiniai sutarties sudarymo, avanso ir nuomos depozito mokesčiai – jų dydžius galite pamatyti čia.

 • Kaip galėsiu įsigyti būstą po nuomos sutarties pabaigos?

  Savo namus galėsite įsigyti įprastomis sąlygomis – iš sukauptų asmeninių lėšų arba gavę būsto kreditą iš banko. Būstą jums parduosime už iš anksto sutartą kainą. O kartu su NUMAI sukauptos lėšos bus užskaitytos, kaip pradinis įnašas.


  Mažiausia nuomos trukmė, po kurios galėsite įsigyti būstą – 2 metai.

 • Ar į namus galėsiu įsikelti iškart?

  Taip, į namus galėsite įsikelti iškart po to, kai pasirašysite nuomos ir preliminarią pirkimo-pardavimo sutartis ir mes nupirksime jūsų norimą būstą. Jei būstas neįrengtas – pasiūlysime savo partnerius, kurie padės įsirengti namus pagal jūsų poreikius ir norus. Tuomet į juos galėsite įsikelti vos pabaigus įrengimo darbus.

 • Ar skelbime turi būti parašyta apie išperkamąją nuomą ar "Nuomokis ir pirk" paslaugą?

  Ne, tai nėra būtina. Būsto pardavėjo informuoti apie „Nuomokis ir pirk“ įsigijimo būdą nereikia, nes NUMAI iš pardavėjo nekilnojamą turtą perka standartiniu būdu.

 • Ar NUMAI gali padengti ir interjero dizainerio paslaugas?

  Taip, kartu su įrengimo išlaidomis, NUMAI gali apmokėti ir interjero dizainerio paslaugas.